Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/storya/фон блокнот людина 2.jpg

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Пропонуємо добірку інтернет - ресурсів, які стануть у пригоді для дистанційного навчання у воєнний час та використання в освітньому процесі.

Дистанційні школи та навчальні платформи надають безкоштовний доступ для здобувачів освіти | Міністерство освіти і науки України (mon.gov.ua)

vseosvita.ua – Всеосвіта - Національна освітня платформа для дистанційного навчання в школі;

Кейс-уроки (edufuture.biz) - Онлайн школа Гранд-Експо;

LearningApps.org - інтерактивні та мультимедійні навчальні блоки – платформа для створення та тренування навиків з готовими завданнями;

Дистанційна підтримка освіти школярів - Головна (edu.vn.ua) – Вінницька платформа для підтримки дистанційної освіти здобувачів освіти, online система дистанційної підтримки навчання у школах, ліцеях та гімназіях України;

Khan Academy | Khan Academy - Khan Academy (Академія Хана), некомерційна організація, надає через інтернет безкоштовні та якісні знання всім та усюди.

Matific Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 5-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі.

У класі – безкоштовні відеоуроки з математики від 5 до 11 класу (алгебра, геометрія і стереометрія). Формат навчання максимально наближений до реального: вчитель пояснює теми біля дошки.


Формула - сайт, де можна прочитати теорію з арифметики, алгебри, геометрії і тригонометрії, подивитися анімовані графіки і перевірити сформовані уміння за допомогою онлайн-калькуляторів. До уроків додано матеріали із завданнями (разом із відповідями).

Learning.ua - це інтерактивні завдання з математики для дітей дошкільного і шкільного віку (до 8-10 класу). Також на патформі можна потренуватися до ЗНО і пройти пробні тестування попередніх років.

У безкоштовній версії доступні тести ЗНО минулих років (без доступу до правильних відповідей).

GIOS На цій платформі містяться онлайн-курси з математики для 5-9 класів. Складовими кожного уроку є теоретичний (короткі інтерактивні відео до 6 хвилин) та практичний блоки (завдання). Є можливість учителю відслідковувати прогрес кожного учня та всього класу загалом. В кабінеті учителя також є інформація про завдання, в яких припустилися помилок значна частина учнів класу. Наразі відрито вільний доступ до матеріалів курсу.

Classtime – це вправи і тести, передбачено можливість проводити оцінювання. У безкоштовній версії є понад 30 тисяч питань для учнів, можна створювати свої та готувати учням завдання у 9-ти форматах. У платній версії доступні оцінювання, командні ігри, завантаження індивідуальних та класних звітів. Ціна для кожної школи визначається індивідуально.

https://www.desmos.com/calculator - Desmos – це онлайн-сервіс, який дозволяє створювати графіки за формулою функції. Можна візуалізувати будь-яку математичну функцію або побудувати графік по сукупності певних даних;

https://phet.colorado.edu/uk/ – інтерактивні симуляції для природничих наук і математики;

https://miksike.net.ua/ – освітня онлайн-платформа, що надає можливість учителям, учням і батькам брати участь у тренуваннях і змаганнях з усного рахунку, створювати та використовувати власні навчальні онлайн-матеріали, а також застосовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проєкту;

НОВА ШКОЛА - Цікавіше за підручник (novashkola.ua) – Платформа "Нова школа", відеоуроки;

HelpInformatik.NET.UA - YouTube – відеоуроки з інформатики;

Весела Абетка. Вступне слово — 2. Все найкраще — для дітей, батьків, педагогів, вчителів, виховників, пластунів, філологів України (ukrlife.org) – дитяча сторінка для маленьких українців: абетки, казки, усмішки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки.

Сайт для дітей, батьків, педагогів. Все про навчання, виховання, розвиток дитини (soroka-vorona.info) – сайт для дітей та батьків: для виховання та розвитку дітей;

Онлайн тести, завдання з інтерактивного навчання для учнів, батьків, вчителів - сайт шкільної та дошкільної освіти Learning.ua – Онлайн тести, завдання з інтерактивного навчання.

ПЛАТФОРМИ ТА СЕРВІСИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

HUMAN ШКОЛА - https://www.human.ua/ - Зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, шкільна соцмережа, рефлексія). Безкоштовно для державних ЗЗСО.

НОВІ ЗНАННЯ- https://nz.ua/ - Електронні класні щоденники та журнали. Зручна система дистанційного навчання. Заклад освіти повинен бути приєднаним до системи "КУРС "Школа"".

ЄДИНА ШКОЛА- https://eschool-ua.com/#/ - Інформаційно-комунікаційна система, призначена для закладів освіти, учнів та їх батьків, включає електронні журнал та щоденник. Є мобільний додаток. Рекомендована МОН України.

MOODLE- https://moodle.org/ -Навчальна платформа, яка допоможе створити ефективне інтернет-навчання у власному середовищі. Можливість створювати курси, близько 20 видів діяльностей. Є мобільний додаток.

GOOGLE CLASSROOM - https://classroom.google.com/ - Безкоштовний веб-сервіс, створений Google для закладів освіти. Є мобільний додаток.

CLASSDOJO - https://www.classdojo.com/ - Експлуатація сервіса проста для всіх: треба пройти етап реєстрації і можна почати користуватися. Найбільше Classdojo підходить для організації віддаленого навчання школярів молодшої та середньої школи, адже все оформлено яскраво, креативно, є анімації. Це привертає увагу. На платформі доступні такі функції: можливість легко зв'язатися з батьками; можливість легко відправити повідомлення групі учнів або кожному учню окремо; можна подивитися, як працює учень, як його оцінюють інші вчителі, який прогрес; оцінки учня дублюються в акаунті його батьків, що дає можливість контролювати успішність; є журнал, в який виставляються оцінки. Подробиці реєстрації ви можете подивитися у відео: https://www.youtube.com/watch?v=5hOLerjJSJQ.Детальніше:

https://www.youtube.com/watch?v=5hOLerjJSJQ

ED-ERA - https://www.ed-era.com/ - український проект, який представляє собою сайт з онлайн-курсами у форматі МВОК (масових відкритих онлайн-курсів). Зараз вже можна пройти сім курсів, серед яких «Українська мова і література», «Географія», «Фізика», «Історія України», «Математика», «Біологія», «Англійська мова». Проєкт включає в себе інтерактивні лекції, конспекти, іспити і домашні завдання, спілкування з іншим учнями і педагогами.Проєкт, який створює безкоштовні онлайн-курси (зараз близько 50) та освітній контент широкого спектра з використанням IT (історія, математика, права людини, англійська мова, біологія)

Що можна запропонувати здобувачам освіти для організації змістовного дозвілля під час воєнного часу:

1. Читання цікавих книжок та журналів.
Чарівна скарбничка казок.
Казки, легенди та байки, легенди для дітей українською мовою

  1. Народні казки.
  2. Літературні казки.
  3. Казки у віршах.
  4. Легенди.
  5. Аудіоказки.
  6. Відеоказки.

2. Журнал для дітей віком від 4 до 10 років, їхніх батьків і педагогів

3. Огляд дитячої літератури на каналі YouTube

Відеоблог ВсіКниги на каналі YouTube

4. Ведення читацького записника.

Важливо використовувати при цьому творчий підхід: ілюструвати події чи зображувати героїв твору; придумувати власну кінцівку чи змінювати сюжет

5. Ведення власного щоденника,

що сприятиме розвитку пам’яті, вмінню чітко, змістовно висловлюватись та рефлексувати.

6. Створення власного лепбука, книжки.

7. Творчі заняття (аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, вироби з паперу, тканини, глини).

8. Колаж бажань з вирізок старих журналів.

9.Цікаві сайти для розвитку дітей.

http://abetka.ukrlife.org – дитяча сторінка для маленьких українців: абетки, казки, усмішки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки.
http://kazkar.at.ua – дитячий сайт: читання слухання улюблених казок. http://kazkar.info/
http://www.soroka-vorona.info – сайт для дітей та батьків: для виховання та розвитку дітей.
http://gra-sonyashnyk.com.ua/lastteacher/

10.Цікаві українські освітні канали.

Цікава наука на каналі YouTube

11.Онлайн тести, завдання з інтерактивного навчання для учнів, батьків, вчителів – сайт шкільної та дошкільної освіти Learning.ua

12. Дитячий освітній портал для інтерактивного навчання дітей за допомогою цікавих ігрових завдань та задач: Вчи.юа

13. Навчальні тренажери, настільні ігри, цікаві задачі, кросворди, інтелектуальні змагання.

14. НОВА ШКОЛА - Цікавіше за підручник video.novashkola.ua

Учителі Балаклійського ліцею №1 ім. О.А. Тризни організували дистанційну форму навчання на базі платформи Google Class. Для учнів кожного класу створено Google класи з кожного предмету, де розміщуються посилання на онлайн-конференції, навчальні матеріали та домашні завдання, та відбувається комунікація між учнями та вчителями. Широко використовуються онлайн тести та інтерактивні завдання, створені за допомогою гуглформ, ресурсів «На Урок», «Всеосвіта» та OnlineTestpad, матеріали, розміщені на базі Всеукраїнської школи онлайн.

Онлайн конференції проводяться за допомогою сервісів для проведення онлайн-зустрічей Zoom та Google Meet. Навчальні заняття проводяться згідно з навчальним розкладом на 2022/2023 навчальний рік.

Кiлькiсть переглядiв: 2462