Рік заснування1922 рік
Директор ліцеюВолошина Людмила Олександрівна, освіта вища, за фахом учитель математики, інформатики та обчислювальної техніки, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «вчитель-методист». Заклад очолює з 01.09.2019 року.
Контингент учнівВсього 871 учнів, з них учнів 1-4 класів – 372 учні, 5-9 класів – 429 учні, 10-11 класів – 70 учнів. Випускників 11 класів - 35 учнів.
Мова навчанняУкраїнська мова.
Профільне навчанняОсвітній процес здійснюється за поглибленим вивченням української мови та літератури 10-Б, 11-А класи (32 учні) та поглибленим вивченням математики 10-А, 11-Б класи (38 учнів).
Педагогічний колективПедагогічний колектив нараховує 58 педагогів, з них 56 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 38 чол., І кваліфікаційну категорію – 8 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 9 чол., педагогічні звання: «старший учитель» - 8 чол., «учитель-методист» - 17 чол.
Забезпечення харчуваннямГарячим безкоштовним харчуванням на 100% (372 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (6 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, 9 дітей з інвалідністю, 8 дітей з малозабезпечених родин та 13 дітей, які є внутрішньопереміщеними особами). За рахунок батьківської плати харчується 499 учнів.
Творчий потенціалПедагогічний колектив бере участь у проєктах «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», «Технології формування просоціальної поведінки цінностей в умовах ЗНЗ», проєкт "Підвищення компетентності педагогічних працівників щодо розвитку читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів. Підготовка до PISA-2021"
Гурткова роботаВ школі працює 10 гуртків спортивного спрямування, ними охоплено 250 учнів. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи.
Підвіз учнів та вчителівДо школи потребують підвозу - учнів та - вчителів з селища --. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпеченняДо послуг учнів 46 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас 3 (56 ПК), 2 спортивних зали, гімнастичний, тренажерний та спортивний майданчики, 1 майстерня, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 34062 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованцівЩорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. У минулому році учениця 5-В класу Жарко Анастасія посіла І місце та учениця 6-А класу Товкач Аліна виборола ІІ місце в ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка. 25 учнів отримали перемогу у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учениці 10-11 класів: Явтушенко Надія, Паук Леся, Печериця Вікторія посіли І місця у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Учні школи беруть активну участь у конкурсах (турнірах, фестивалях): «Олімпус», «Гринвіч», «Бобер», «Кенгуру», «Соняшник», «Патріот», «Ми діти твої, Україно», в обласному літературному конкурсі ім. О.С. Масельського, у літературному конкурсі «Я - європеєць!», в обласному конкурсі «Місцеве самоврядування - це ми!» тощо. У 2019/2020 навчальному році на фестивалі ораторського мистецтва Явтушенко Надія, учениця 10 класу, посіла ІІ місце. Команда школи посіла 1 місце у районних змаганнях з багатоборств, 1 місце в районних змаганнях з міні-футболу.
Кiлькiсть переглядiв: 1837