Повернутися до звичайного режиму
Рік заснування1922 рік
Т.в.о. директора ліцеюОбізна Людмила Євгенівна, освіта вища, за фахом учитель біології, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «вчитель-методист». Заклад очолює з 01.09.2022 року.
Контингент учнівВсього 575 учнів, з них учнів 1-4 класів – 188 учні, 5-9 класів – 318 учні, 10-11 класів – 69 учнів. Випускників 11 класів - 22 учня.
Мова навчанняУкраїнська мова.
Профільне навчанняОсвітній процес здійснюється за поглибленим вивченням української мови та літератури 9-А, 10-Б, 11-Б класи (60 учні) та поглибленим вивченням математики 9-Б, 10-А, 11-А класи (71 учень).
Педагогічний колективПедагогічний колектив нараховує 46 педагогів, з них 46 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 34 чол., І кваліфікаційну категорію – 8 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 3 чол., педагогічні звання: «старший учитель» - 9 чол., «учитель-методист» - 13 чол.
Творчий потенціалПедагогічний колектив бере участь у проєктах «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», «Технології формування просоціальної поведінки цінностей в умовах ЗНЗ», проєкт "Підвищення компетентності педагогічних працівників щодо розвитку читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів.
Матеріально-технічне забезпеченняДо послуг учнів 46 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас 3 (56 ПК), 2 спортивних зали, гімнастичний, тренажерний та спортивний майданчики, 1 майстерня, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 34062 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення вихованцівЩорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. У минулому році учениця 5-В класу Жарко Анастасія посіла І місце та учениця 6-А класу Товкач Аліна виборола ІІ місце в ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка. 25 учнів отримали перемогу у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учениці 10-11 класів: Явтушенко Надія, Паук Леся, Печериця Вікторія посіли І місця у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Учні школи беруть активну участь у конкурсах (турнірах, фестивалях): «Олімпус», «Гринвіч», «Бобер», «Кенгуру», «Соняшник», «Патріот», «Ми діти твої, Україно», в обласному літературному конкурсі ім. О.С. Масельського, у літературному конкурсі «Я - європеєць!», в обласному конкурсі «Місцеве самоврядування - це ми!» тощо. У 2019/2020 навчальному році на фестивалі ораторського мистецтва Явтушенко Надія, учениця 10 класу, посіла ІІ місце. Команда школи посіла 1 місце у районних змаганнях з багатоборств, 1 місце в районних змаганнях з міні-футболу.
Кiлькiсть переглядiв: 1920